Czarna bawełniana wielorazowa maseczka na twarz z jonami srebra w kropki

Nowy produkt

Maseczka damska do wielorazowego użytku z jonami srebra w kropki

Więcej szczegółów

wysyłka w 24-48h

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


36,99 zł brutto

36,99 zł za 1

Opis

MateriałBawełna
StylCasual
Kolorkropki
Waga0,15 kg
ProdukcjaPolska
OkazjaNa co dzień
WzórKropki
TypMaseczka na twarz
ProducentLemoniade

Więcej informacji

DOBIERZ MASECZKĘ DO SWOJEJ GARDEROBY

Nasze maseczki* wykonane są w 100% z bawełny. Są to maseczki oddychające, komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu. Posiadają 2 warstwy, warstwę zewnetrzną -bawełnę oraz wewnętrzna - tkaninę z jonami srebra. Materiały, z których wykonujemy maseczki posiadają ceryfikat OECO TEX, co daje Wam pewność, że wybieracie dobrej jakości produkt. Maseczki mają wygodne zauszniki, nadają się do prania w temperaturze 60 stopni.


Oeko-Tex standard 100 to certyfikat świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Organizacja Oeko-Tex przydziela certyfikat produktom, na których zostały przeprowadzane badania mające na celu zweryfikować obecność 100 najbardziej niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom.


Certyfikowane produkty są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie ludzi (m.in. formaldehydów, pestycydów czy substancji, które mogą być przyczyną wywoływania alergii). Ocenie podlegają również takie czynniki jak zapachy obce czy odporność na pot i ślinę.


Maseczki posiadają jony srebra, które są trwale związane mikrowłóknami (Unifresh Silver). Unifresh Silver wykazuje silne działanie antybakteryjne i jest bezpieczny w kontakcie ze skórą. Odporny na pranie i czyszczenie chemiczne.

Działanie antybakteryjne zostało osiągnięte poprzez:
blokowanie enzymów, które transportują tlen,
utratę aktywności bakterii, zawierających siarkę protei,
zamykanie błony komórkowej.


Maseczki są w pięknych wzorach, aby noszenie ich stanowiło przyjemność. Mamy nadzieję, że te akcenty sprawią Wam trochę przyjemności, I zachęcą do noszenia! Pamiętaj JA CHRON IĘ CIEBIE, TY CHRONISZ MNIE!

Ze względów higienicznych towar nie podlega zwrotowi.
*Maska nie ochroni przed wirusem w zupełności, natomiast warto je stosować zapobiegawczo w profilaktyce ochronnej, aby obniżyć potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami oraz zniwelować bezpośrednie (odruchowe) dotykanie twarzy, ust.
 

Produkty powiązane

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: