Na czym polega PayU | Płacę później?

Nabywasz towar lub usługę online i bez dodatkowych kosztów przesuwasz termin zapłaty do 30 dni. Za zakupy nie płacisz z góry, ale dopiero po ich otrzymaniu. Możesz więc sobie pozwolić na większe zamówienie i droższe produkty. Na pierwszy rzut oka mechanika płatności może się wydawać znajoma – może bowiem budzić skojarzenia z zapłatą kartą kredytową.

Z tą różnicą, że przy wyborze Płacę później pieniądze nie znikają z twojego konta (nie są także "zamrożone") dopóki, nie zdecydujesz, że zamówienie spełnia twoje oczekiwania i zostaje z tobą. Wybierając odroczoną płatność, masz możliwość sprawdzenia, czy jeansy dobrze leżą, buty nie są za ciasne, telefon prawidłowo działa – przed zapłatą. Innymi słowy płacisz, kiedy ci wygodnie, a jeśli nie zdążysz zapłacić za zamówienie w ciągu 30 dni od zakupu, możesz rozłożyć spłatę na oprocentowane raty - 3 lub 6.

 

Jak kupić przez PayU | Płacę później?

Proces płatności składa się z kilku prostych kroków. Etapy skorzystania z usługi przedstawiliśmy na infografice. Oto, co musisz zrobić:

Co jest niezbędne do wypełnienia formularza?

Dane osobowe i kontaktowe

Dowód osobisty

Po pozytywnej weryfikacji  przez pożyczkodawcę sprzedawca otrzyma informację o wpłacie i będzie mógł kompletować i wysłać zamówienie.

 

Kto może kupować przez PayU | Płacę później?

Z odroczonej płatności możesz skorzystać, jeśli:

masz ukończone 18 lat;

posiadasz internetowe konto bankowe i środki na opłacenie zamówienia;

masz aktywny adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

 

Kto płaci za zamówienie?

Za zakupy płacisz środkami pożyczonymi od strategicznego partnera PayU, czyli od instytucji finansowej Kreditech (współpracującej z nami pod marką Monedo).

Kreditech to innowacyjna firma z branży Fintech, założona w 2012 w Niemczech, która posiada wiodącą pozycję w branży kredytów konsumenckich online w wielu krajach Europy i Ameryki Południowej.

Od ponad roku współpracuje z nami – pod marką Monedo – przy ratach, a teraz także przy Płacę później.

Pożyczkodawca gwarantuje szybki i sprawny proces. Przy okazji dba o bezpieczną transmisję danych.

Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim bez twojej zgody.

Co zyskujesz?