Homewear

Specjalnie wyselekcjonowane produkty do noszenia po domu, a także na spacer z psem, czy wyjście do sklepu. Ubrania kategorii Homewar idealnie pasują także do pracy zdalnej, będziesz czuła się w nich wygodnie oraz komfortowo. W kategorii tej znajdziesz produkty typu dresy damskie, długie dresowe spodnie damskie, komplety sportowe a także welurowe komplety z bluzą.

Krótkie komplety damskie z oversizową bluzką pasują nie tylko do oglądania Netflixa a także do wspólnych rozmów telefonicznych czy video ze znajomymi, aktualnie w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie. W ofercie posiadamy także dzienne dresowe sukienki, które nadają się na spacery w parku, wyjścia z psem a także do spędzenia czasu pod kocem.

Homewar to także sukienki dzienne, które podkreślą twoje walory jednocześnie są bardzo wygodne w sprzątaniu i robieniu porządków. W dresach naszego sklepu będziesz mogła swobodnie się objadać czy pic ulubiona herbatę na łóżku oglądając ulubione seriale czy telewizję. Są tez doskonałe do ćwiczeń w domu i w domowej siłowni.

Homewear - ubrania domowe | Dresowe ubrania damski | Dresy online

Aktywne filtry

Nowe Konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło