Skorzystaj z darmowego zwrotu w naszym sklepie, przy zakupach za min. 199 PLN

Wszystkie produkty zakupione na naszym sklepie powyżej 199 PLN możesz zwrócić na nasz koszt paczkomatami Inpost. Aby skorzystać z promocji darmowych zwrotów należy wykonać poniższe czynności:

1. Zakupić produkt za minimum 199 PLN na naszym sklepie internetowym

2. W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania paczki poinformujesz nas mailowo, lub za pośrednictwem sklepu ,,w moje konto" o chęci dokonania zwrotu produktu na nasz koszt ( prosimy o napisanie maila, że chcesz zwrócić produkt ub dopisać te informację na swoim koncie przy wyborze zwróć produkt w miejscu na wyjaśnienie przyczyny. Możesz także do nas zadzwonić i poinformować o chęci skorzystania z tej promocji).

Zwroty dokonywane są za pośrednictwem Paczkomatów InPost - sama naklejasz etykietę na paczkę i nadajesz w wybranym paczkomacie - ważne jest, abyś podała nam wszelkie informacje niezbędne do nadania paczki zwrotnej. Należy spakować produkt tak, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu, ponieważ za wady powstałe w ten sposób nie odpowiadamy.

3. Otrzymasz od nas informacje jak dokonać zwrotu produktu na nasz koszt. Aby dokonać takiego zwrotu będziemy potrzebować od Ciebie informacji takich jak:

a) Wybrany paczkomat - listę dostępnych paczkomatów znajdziesz tutaj

b) poinformuj nas jakim gabarytem wyślesz paczkę:

 - Gabaryt A - max 8x38x64cm

 - Gabaryt B - max 19x38x64cm

 - Gabaryt C - max 41x38x64cm

Po otrzymaniu tych danych zostanie przez nasz dział zwrotów przygotowana specjalna, opłacona etykieta na paczkę. Ty będziesz musiała wydrukować przygotowaną etykietę i nakleić ją na przesyłkę. Udasz się wtedy z gotową paczką do wybranego wcześniej paczkomatu i nadasz paczkę w maszynie.

4. Do paczki dołącz koniecznie formularz zwrotu, dzięki któremu będziemy znać numer konta na jaki mamy dokonać zwrotu wpłaty za zamówiony towar. Formularz zwrotu możesz pobrać tutaj

5. Od dnia otrzymania przez nas przesyłki mamy 14 dni kalendarzowe na zwrot wpłaty na wskazane przez Ciebie konto.

6. O otrzymaniu przez nas paczki zostaniesz poinformowana mailowo, status na sklepie zostanie zmieniony na ZWROT.

7. O dokonanym przez nas przelewie zwrotnym również zostaniesz poinformowana mailowo. W treści wiadomości będzie informacja za jakie zamówienie jest zwrot oraz na jaką kwotę.

Jeżeli nie poinformujesz nas o chęci dokonania zwrotu na nasz koszt , wszystkie koszty związane ze zwrotem ponosi kupujący, tak jak określono w REGULAMINIE sklepu oraz ogólnych informacjach o zwrocie na naszym sklepie.
Pamiętaj ! Na jedno zamówienie przysługuje jeden zwrot produktu, dlatego zanim zdecydujesz się na zwrot przemyśl, które produkty chcesz na pewno do nas zwrócić.

ABY SKORZYSTAĆ Z TEJ PROMOCJI MUSISZ BYĆ KLIENTEM INDYWIDUALNYM, NIE FIRMOM (Promocja darmowych zwrotów paczkomatami Inpost zostaje wyłączona dla przedsiębiorców oraz od dnia 01.01.2021 dla tzw. PPK, czyli przedsiębiorców na prawach konsumenta)

*Darmowe zwroty dotyczą zamówień złożonych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.bonays.pl. Promocja nie dotyczy zamówień złożonych przez platformy pośrednie typu Ceneo, Allegro itd.

close Twój Koszyk

Nowe Konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło